רותם שירותי הדברה ירוקה

לכידת נחשים

לכידת נחשים – פירוט והסברים

אין ספק כי לכידת נחשים הינו תחום רחב אשר שמור לבעלי מקצוע בלבד. כידוע, מדובר במלאכה לא פשוטה אשר דורשת הן ידע מקצועי רחב, והן ניסיון רב בתחום, כמובן לצד התמחות ורישיונות רלוונטיים. כמובן כי חשוב במיוחד לא לנסות לבצע לכידת נחשים באופן עצמאי, אלא לקרוא לאיש מקצוע מנוסה ואמין, כזה שמכיר את התחום לעומק.

הנחשים הם חיות בעלי דם קר, זאת אומרת שטמפרטורת הגוף שלהם משתנה בהתאם לסביבה בה הם נמצאים. ניתן לראות כי בעונת החורף הנחשים לא מאוד פעילים, בדרך כלל מסתתרים. לעומת זאת, בחודשי האביב והקיץ, הם מתחילים לצוץ, והם עושים זאת בעיקר בשעות הערב המוקדמות.

חשוב לדעת כי במדינת ישראל הנחש נחשב לחיה מוגנת, ולכן אסור בתכלית האיסור להרוג אותו. לכן, תוכלו למצוא רק שירות של לכידת נחשים, ולא הדברה. חברה אשר מתמחה בשירותי לכידת נחשים למעשה מבצעת לכידה של הנחש, ולאחר מכן מחזירה אותו לטבע, זאת כמובן באופן מקצועי, בטוח ומהיר. אחת השיטות האפקטביות ביותר למניעת הופעת נחשים בסביבת המגורים היא לוודא כי אין נוכחות של מזון בסביבה.

חברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי לכידת נחשים לא רק מבצעת לכידה של הנחש, אלא סריקה רחבה ומקצועית של המרחב הפנימי והחיצוני, על מנת לאתר מקומות מסתור וביצים במקרה וישנן. מקורות מחסה לנחשים הם בדרך ככל בורות ביובי, עשבייה סבוכה, ואבנים גדולות.

על מנת לבצע לכידת נחשים באופן הבטוח ביותר יש לקרוא באופן מיידי וללא כל דחייה לחברה מקצועית, אשר מתמחה בתחום. כאמור, לא מומלץ לנסות ולבצע את הלכידה באופן עצמאי, זאת על מנת בראש ובראשונה לשמור על הבריאות והבטיחות האישית שלכם, וכמובן על מנת לבדוק כי הסביבה אכן נקייה.

רותם הדברה הינה חברה מקצועית ועתירת ניסיון בתחום הדברת מזיקים והרחקת יונים בשיטות חדישות ומגוונות. החברה עושה שימוש בחומרים איכותיים ומורשים בלבד, מטעם המשרד להגנת הסביבה, ומעניקה אחריות מלאה על כל פעולת הדבר מכל סוג. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק שירות מקצועי, אדיב ואיכותי בכל רחבי הארץ, ללא פשרות.

לכידת נחשים
הדברה לבית פרטי

הדברה

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בבתים רבים בישראל. אין ספק כי הופעת מזיקים שונים אינו מצב נעים, אשר דורש טיפול מהיר ואפקטיבי ככל האפשר.

הדברת חרקים בבית

הדברת מזיקים

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בבתים רבים בישראל. אין ספק כי הופעת מזיקים שונים אינו מצב נעים, אשר דורש טיפול מהיר ואפקטיבי ככל האפשר.

הדברה נגד נחשים ועקרבים לכידת נחשים

לכידת נחשים

אין ספק כי לכידת נחשים הינו תחום רחב אשר שמור לבעלי מקצוע בלבד. כידוע, מדובר במלאכה לא פשוטה אשר דורשת הן ידע מקצועי רחב.

הדברת פשפש המיטה

הדברת פרעושים

קרציות ופרעושים הם מזיקים אשר מוצצים דם של בני אדם, וחיות. בעלי חיות מחמד רבים אינם מודעים לעובדה כי חיות המחמד שלהם, אשר מטיילות בחוץ.

הרחקת יונים

הרחקת יונים

אין ספק כי שירותי הרחקת יונים הפכו בשנים האחרונות בישראל לאחד השירותים המבוקשים ביותר. ובצדק, פעמים רבות, יונים הופכות להיות מטרד של ממש.

house mouse, mouse, long tailed mouse

לכידת עכברים

המכרסמים עלולים להזיק לאדם, אם בהשחתת תוצרים חקלאיים או בהעברת מחלות. הטיפול במכרסמים דורש מאמצים רבים ידע נרחב מכיוון שהמכרסם לומד להימנע ממגע ברעלים.

הדברת נמלת האש

הדברת נמלים

נמלים ממינים רבים מקימות קנים במשכנות האדם לעיתים קרובות נמלים מוצאות את דרכן למזון הנמצא בארונות וכדומה ומשחיתות אותו לרוב הנמלים הגרות בבתים הן נמלים קטנות.

הדברת חרקים מעופפים

הדברת מעופפים

המעופפים, בעלי הכנף הזעירים, גורמים צער רב לבני האדם: גרד, עיקצוץ ואף זיהום. מונעים ישיבה בחצר או בגינה בכל שעות היום, ובקיצור אורחים לא רצויים.

מחפשים איך להיפטר מהמעופפים המזקים? סובלים מנמלים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם