רותם שירותי הדברה ירוקה

הרחקת יונים

הרחקת יונים – שירותי הדברה 

אין ספק כי שירותי הרחקת יונים הפכו בשנים האחרונות בישראל לאחד השירותים המבוקשים ביותר. ובצדק, פעמים רבות, יונים הופכות להיות מטרד של ממש כאשר הן לא נותנות לקיים אורח חיים נוח. הרחקת יונים מאפשרת לכם לחזור לשגרת החיים במהירות, וללא מאמץ.

כיום, ניתן למצוא היצע רחב ומגוון של שיטות לשירותי הרחקת יונים. כמובן כי בכל הקשור לנושא, מומלץ לבחור שיטה אשר כוללת אמצעים מניעתיים לעתיד, כך שתוכלו להיות בטוחים כי המטרד לא יחזור בשנית, ויספק לך שקט נפשי לאורך זמן רב. במסגרת השיטות השונות ניתן למצוא התקנה של סורגים ורשתות, דוקרנים, או פסלים דמוי יונים, אשר יוצרים רושם כי המקום כבר תפוס, וגורם ליונים אמיתיות פשוט לעבור הלאה.

ריכזנו עבורכם את השיטות הנפוצות ביותר:
רשת: מדובר בשיטה אפקטיבית ונפוצה במיוחד למניעת כניסה של היונים אל תוך הבית. 
דוקרנים: הצבה של דוקרנים על אדן החלון, גג, או כל מקום אחר, מאפשרת הרחקה יעילה במיוחד של היונים מהסיבה הפשוטה כי הן פשוט לא יכולות להתיישב ולשהות באותו המקום. ניתן למצוא מגוון סוגים שונים של דוקרנים, החל מפלסטיק ועד נירוסטה. 
קפיצים ייחודים: מדובר על מוצר אשר מתאים במיוחד להתקנה על גגות. הקפיצים למעשה לא מאפשרים ליונים לעמוד על הגג, כך שברגע שהן מנסות לנחות, הן פשוט קופצות, ונאלצות לבחור מקום אחר.

כמובן כי הרחקת יונים הינה מלאכה אשר שמורה אך ורק לבעלי מקצוע , לכן, מומלץ מאוד לא לנסות ולפתור את הבעיה באופן עצמאי. כאשר אתם קוראים לחברה אשר מתמחה בתחום, אתם מבטיחים פתרון מקיף ובטוח לבעיה, כזה שיחזיק לאורך זמן, ויאפשר לכם הן לחזור לשגרה, והן לקבל שקט נפשי. 

הרחקת יונים
הדברה לבית פרטי

הדברה

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בבתים רבים בישראל. אין ספק כי הופעת מזיקים שונים אינו מצב נעים, אשר דורש טיפול מהיר ואפקטיבי ככל האפשר.

הדברת חרקים בבית

הדברת מזיקים

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בבתים רבים בישראל. אין ספק כי הופעת מזיקים שונים אינו מצב נעים, אשר דורש טיפול מהיר ואפקטיבי ככל האפשר.

הדברה נגד נחשים ועקרבים לכידת נחשים

לכידת נחשים

אין ספק כי לכידת נחשים הינו תחום רחב אשר שמור לבעלי מקצוע בלבד. כידוע, מדובר במלאכה לא פשוטה אשר דורשת הן ידע מקצועי רחב.

הדברת פשפש המיטה

הדברת פרעושים

קרציות ופרעושים הם מזיקים אשר מוצצים דם של בני אדם, וחיות. בעלי חיות מחמד רבים אינם מודעים לעובדה כי חיות המחמד שלהם, אשר מטיילות בחוץ.

הרחקת יונים

הרחקת יונים

אין ספק כי שירותי הרחקת יונים הפכו בשנים האחרונות בישראל לאחד השירותים המבוקשים ביותר. ובצדק, פעמים רבות, יונים הופכות להיות מטרד של ממש.

house mouse, mouse, long tailed mouse

לכידת עכברים

המכרסמים עלולים להזיק לאדם, אם בהשחתת תוצרים חקלאיים או בהעברת מחלות. הטיפול במכרסמים דורש מאמצים רבים ידע נרחב מכיוון שהמכרסם לומד להימנע ממגע ברעלים.

הדברת נמלת האש

הדברת נמלים

נמלים ממינים רבים מקימות קנים במשכנות האדם לעיתים קרובות נמלים מוצאות את דרכן למזון הנמצא בארונות וכדומה ומשחיתות אותו לרוב הנמלים הגרות בבתים הן נמלים קטנות.

הדברת חרקים מעופפים

הדברת מעופפים

המעופפים, בעלי הכנף הזעירים, גורמים צער רב לבני האדם: גרד, עיקצוץ ואף זיהום. מונעים ישיבה בחצר או בגינה בכל שעות היום, ובקיצור אורחים לא רצויים.

מחפשים איך להיפטר מהמעופפים המזקים? סובלים מנמלים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם