רותם שירותי הדברה ירוקה

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים וקרציות

קרציות ופרעושים הם מזיקים אשר מוצצים דם של בני אדם, וחיות. בעלי חיות מחמד רבים אינם מודעים לעובדה כי חיות המחמד שלהם, אשר מטיילות בחוץ, פעמים רבות נוטות להידבק בפרעושים, וכאשר הם חוזרים הביתה, הן למעשה מורידות את הפרעושים על מקומות שונים ברחבי הבית, וכך נוצר, בלי לשים לב, מעגל של הטלת ביצי פרעושים, וגדילתם. חשוב לזכור כי פרעושים מסוכנים הן לחיות המחמד והן לדיירי הבית.

הדברת פרעושים נעשית על ידי הדברה מקצועית. חשוב להבין כי מדובר על מלאכה מורכבת אשר חייבת להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום. הדברה רחבה ויסודית חייבת לכלול את כל חלקי הבית, בדגש על שטיחים, כורסאות וספות, שהם למעשה מקומות מחייה אהובים במיוחד על הפרעושים. כמובן כי מומלץ לבצע הדבר כזו גם מחוץ לבית, בסביבה הקרובה, על מנת להבטיח סביבה נקייה ממזיקים ופרעושים ולהעניק פתרון יעיל לבעיה, כזה שיחזיק לאורך זמן רב.

כמו כן, לפני שמבצעים הדברת פרעושים חשוב במיוחד לבצע שאיבת אבק יסודית בכל הבית ובכל הפינות הנסתרות. פעולה זו יכולה לגרום להדברה להיות אף יותר אפקטיבית. ההדברה כאמור, מתבצעת על ידי ריסוס חומר מיוחד, ידידותי לסביבה, ונגד פרעושים. במידה ויש חיית מחמד בבית, מומלץ לשטוף אותה בשמפו מיוחד נגד פרעושים.

מקצוענים בהדברת פרעושים

לסיכום, כאשר אתם מזהים פרעושים בבית, מומלץ לא לדחות את הטיפול בבעיה ולפנות בהקדם האפשרי לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. כאמור, פרעושים יכולים להמשיך ולהפתח בבית, ולהחמיר את הבעיה במהירות ובקלות. העדיפו חברה בעלת ניסיון ומוניטין, כזו שיכולה להגיע במהירות ולהתחייב לתוצאה הטובה ביותר. כך תוכלו להבטיח כי תקבלו מענה רחב, מקצועי ובטוח לבעיה, כזה שיחזיק לאורך זמן. רותם הדברה הינה חברה מקצועית ועתירת ניסיון בתחום הדברת מזיקים והרחקת יונים בשיטות חדישות ומגוונות. 

החברה עושה שימוש בחומרים איכותיים ומורשים בלבד, מטעם המשרד להגנת הסביבה, ומעניקה אחריות מלאה על כל פעולת הדבר מכל סוג. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק שירות מקצועי, אדיב ואיכותי בכל רחבי הארץ, ללא פשרות.

הדברת פרעושים
הדברה לבית פרטי

הדברה

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בבתים רבים בישראל. אין ספק כי הופעת מזיקים שונים אינו מצב נעים, אשר דורש טיפול מהיר ואפקטיבי ככל האפשר.

הדברת חרקים בבית

הדברת מזיקים

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בבתים רבים בישראל. אין ספק כי הופעת מזיקים שונים אינו מצב נעים, אשר דורש טיפול מהיר ואפקטיבי ככל האפשר.

הדברה נגד נחשים ועקרבים לכידת נחשים

לכידת נחשים

אין ספק כי לכידת נחשים הינו תחום רחב אשר שמור לבעלי מקצוע בלבד. כידוע, מדובר במלאכה לא פשוטה אשר דורשת הן ידע מקצועי רחב.

הדברת פשפש המיטה

הדברת פרעושים

קרציות ופרעושים הם מזיקים אשר מוצצים דם של בני אדם, וחיות. בעלי חיות מחמד רבים אינם מודעים לעובדה כי חיות המחמד שלהם, אשר מטיילות בחוץ.

הרחקת יונים

הרחקת יונים

אין ספק כי שירותי הרחקת יונים הפכו בשנים האחרונות בישראל לאחד השירותים המבוקשים ביותר. ובצדק, פעמים רבות, יונים הופכות להיות מטרד של ממש.

house mouse, mouse, long tailed mouse

לכידת עכברים

המכרסמים עלולים להזיק לאדם, אם בהשחתת תוצרים חקלאיים או בהעברת מחלות. הטיפול במכרסמים דורש מאמצים רבים ידע נרחב מכיוון שהמכרסם לומד להימנע ממגע ברעלים.

הדברת נמלת האש

הדברת נמלים

נמלים ממינים רבים מקימות קנים במשכנות האדם לעיתים קרובות נמלים מוצאות את דרכן למזון הנמצא בארונות וכדומה ומשחיתות אותו לרוב הנמלים הגרות בבתים הן נמלים קטנות.

הדברת חרקים מעופפים

הדברת מעופפים

המעופפים, בעלי הכנף הזעירים, גורמים צער רב לבני האדם: גרד, עיקצוץ ואף זיהום. מונעים ישיבה בחצר או בגינה בכל שעות היום, ובקיצור אורחים לא רצויים.

מחפשים איך להיפטר מהמעופפים המזקים? סובלים מנמלים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם