רותם שירותי הדברה ירוקה

הדברת מזיקים​

שירותי הדברת מזיקים 

שירותי הדברת מזיקים רלוונטים לכל מקום בו מתגלים חרקים ומזיקים שונים ובלתי רצויים. למעשה, ניתן לראות כי בשנים האחרונות המודעות סביב חשיבות שירותי הדברת מזיקים עוד בטרם הופתעם הולכת ועולה, ובצדק. בין אם מדובר על מקום המגורים, העסק, או למעשה, כל חלל אחר. 

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי אסור ולא מומלץ לבצע הדברת מזיקים באופן עצמאי. לכן, מומלץ לקרוא לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, בעלת ניסיון ומוניטין ומחזיקה את אנשי הצוות הטובים ביותר, וכמובן את המוצרים הבטוחים והאיכותיים ביותר, ללא פשרות. בנוסף, בכל הקשור לשירותי הדברת מזיקים מומלץ לא לדחות את הנושא, זאת על מנת להימנע ממצב של החמרה. 

טיפול מהיר

סיטואציה מסוג זה דורשת טיפול מיידי ופתרון מהיר ויעיל, כאמור, על ידי אנשי מקצוע בלבד. חשוב כי תוודאו כי לאותו מדביר שהזמנתם קיים רישיון בתוקף, על מנת להבטיח כי לא נשקפת לכם סכנה, ולשמור על הבטיחות והבריאות שלכם, וכמובן של דיירי הבית וחיות המחמד.

כמו כן, קיימים מזיקים שונים אשר דורשים שיטות הדברה שונות, על ידי שימוש בחומרים אמצעים מגוונים ושונים. מדביר מקצועי אשר עובד לפי הנהלים והתקנים הדרושים, עושה שימוש אך ורק בחומרים אשר מורשים מטעם המשרד להגנת הסביבה, מה שיבטיח לכם הדברה מצד אחד יעליה, אך מהצד השני גם בטוחה. העדיפו איש מקצוע אשר יסביר לכם אודות תהליך ההדבר, והחומרים בהם הוא עושה שימוש.

 

המומחים בהדברת מזיקים

הקפידו לשאול את כל השאלות הרלוונטיות, למשל תוך כמה זמן אתם יכולים לחזור הביתה, ובכלל, כל ההנחיות הרלוונטיות כגון רחיצה של כלים, כיבוס של סדינים, שטיפת הרצפה בבית וכדומה. כאמור, הדברה היא לא משחק ילדים, ודורשת ידע ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

רותם הדברה הינה חברה מקצועית ועתירת ניסיון בתחום הדברת מזיקים והרחקת יונים בשיטות חדישות ומגוונות. החברה עושה שימוש בחומרים איכותיים ומורשים בלבד, מטעם המשרד להגנת הסביבה, ומעניקה אחריות מלאה על כל פעולת הדבר מכל סוג. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק שירות מקצועי, אדיב ואיכותי בכל רחבי הארץ, ללא פשרות.

הדברת מזיקים​
הדברה לבית פרטי

הדברה

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בבתים רבים בישראל. אין ספק כי הופעת מזיקים שונים אינו מצב נעים, אשר דורש טיפול מהיר ואפקטיבי ככל האפשר.

הדברת חרקים בבית

הדברת מזיקים

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בבתים רבים בישראל. אין ספק כי הופעת מזיקים שונים אינו מצב נעים, אשר דורש טיפול מהיר ואפקטיבי ככל האפשר.

הדברה נגד נחשים ועקרבים לכידת נחשים

לכידת נחשים

אין ספק כי לכידת נחשים הינו תחום רחב אשר שמור לבעלי מקצוע בלבד. כידוע, מדובר במלאכה לא פשוטה אשר דורשת הן ידע מקצועי רחב.

הדברת פשפש המיטה

הדברת פרעושים

קרציות ופרעושים הם מזיקים אשר מוצצים דם של בני אדם, וחיות. בעלי חיות מחמד רבים אינם מודעים לעובדה כי חיות המחמד שלהם, אשר מטיילות בחוץ.

הרחקת יונים

הרחקת יונים

אין ספק כי שירותי הרחקת יונים הפכו בשנים האחרונות בישראל לאחד השירותים המבוקשים ביותר. ובצדק, פעמים רבות, יונים הופכות להיות מטרד של ממש.

house mouse, mouse, long tailed mouse

לכידת עכברים

המכרסמים עלולים להזיק לאדם, אם בהשחתת תוצרים חקלאיים או בהעברת מחלות. הטיפול במכרסמים דורש מאמצים רבים ידע נרחב מכיוון שהמכרסם לומד להימנע ממגע ברעלים.

הדברת נמלת האש

הדברת נמלים

נמלים ממינים רבים מקימות קנים במשכנות האדם לעיתים קרובות נמלים מוצאות את דרכן למזון הנמצא בארונות וכדומה ומשחיתות אותו לרוב הנמלים הגרות בבתים הן נמלים קטנות.

הדברת חרקים מעופפים

הדברת מעופפים

המעופפים, בעלי הכנף הזעירים, גורמים צער רב לבני האדם: גרד, עיקצוץ ואף זיהום. מונעים ישיבה בחצר או בגינה בכל שעות היום, ובקיצור אורחים לא רצויים.

מחפשים איך להיפטר מהמעופפים המזקים? סובלים מנמלים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם