רותם שירותי הדברה ירוקה

הדברה

הופעת מזיקים

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בבתים רבים בישראל. אין ספק כי הופעת מזיקים שונים אינו מצב נעים, אשר דורש טיפול מהיר ואפקטיבי ככל האפשר. בהתאם לכך, מומלץ לפנות לחברת הדברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, ועושה שימוש בחומרים איכותיים ובטוחים.

קיימים סוגי מזיקים שונים, חלקם מהווים מטרד, וחלקם יכולים להוות סכנה בריאותית של ממש, הן עבורנו והן עבור חיות המחמד שלנו, זאת על ידי העברה של מחלות שונות, תגובות אלרגיות ועוד. חשוב לזכור כי הדברה למעשה מעניקה פתרון מהיר, יעיל, אשר נמשר לאורך זמן רב.

כמו כן, חשוב לדעת כי לכל סוג מזיק קיים סוג ההדברה אשר מתאימה לו. קיימות דרכי טיפול שונות לכל מזיק, זאת בהתאם לסוג, לאורח חייו, להתנהגות שלו, וכדומה, כאשר המטרה זהה בכל המקרים: להעלים ולהרחיק את המזיקים ממקום המגורים, או העסק, ובמילים אחרות, לפתור את שורש הבעיה.

תהליך ההדברה

כאמור, כל תהליך של הדברה חייב להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום ומחזיקים את הרישיונות הרלוונטים. 

מומלץ לא לנסות לבצע הדברה באופן עצמאי, על מנת להימנע מסכנה בריאותית. כמו כן, כאשר אתם פונים לחברה מקצועית, בעלת ניסיון ומוניטין, אתם מבטיחים לעצמכם הן את התוצאה הטובה והמקצועית ביותר, והן שמירה מלאה על הבריאות שלכם, ושל דיירי הבית. כמו כן, איש מקצוע יודע לעשות את השיקול מתי יש להשתמש בחומרי הדברה שמקורם ברעל, ומתי יש להשתמש בחומרים מסוג אחר, עדינים ופשוטים יותר, כלומר, בעלי רעילות נמוכה במיוחד. 

כיום, חברות רבות מציעות חומרי הדברה אורגניים וירוקים לסביבה מתוך מודעות הולכת וגוברת בתחום. ניתן לראות כי רבים מעדיפים שיטה זו, אשר מעניקה אפשרות לחזור הביתה במהרה.

חברת הדברה
הדברה לבית פרטי

הדברה

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בבתים רבים בישראל. אין ספק כי הופעת מזיקים שונים אינו מצב נעים, אשר דורש טיפול מהיר ואפקטיבי ככל האפשר.

הדברת חרקים בבית

הדברת מזיקים

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בבתים רבים בישראל. אין ספק כי הופעת מזיקים שונים אינו מצב נעים, אשר דורש טיפול מהיר ואפקטיבי ככל האפשר.

הדברה נגד נחשים ועקרבים לכידת נחשים

לכידת נחשים

אין ספק כי לכידת נחשים הינו תחום רחב אשר שמור לבעלי מקצוע בלבד. כידוע, מדובר במלאכה לא פשוטה אשר דורשת הן ידע מקצועי רחב.

הדברת פשפש המיטה

הדברת פרעושים

קרציות ופרעושים הם מזיקים אשר מוצצים דם של בני אדם, וחיות. בעלי חיות מחמד רבים אינם מודעים לעובדה כי חיות המחמד שלהם, אשר מטיילות בחוץ.

הרחקת יונים

הרחקת יונים

אין ספק כי שירותי הרחקת יונים הפכו בשנים האחרונות בישראל לאחד השירותים המבוקשים ביותר. ובצדק, פעמים רבות, יונים הופכות להיות מטרד של ממש.

house mouse, mouse, long tailed mouse

לכידת עכברים

המכרסמים עלולים להזיק לאדם, אם בהשחתת תוצרים חקלאיים או בהעברת מחלות. הטיפול במכרסמים דורש מאמצים רבים ידע נרחב מכיוון שהמכרסם לומד להימנע ממגע ברעלים.

הדברת נמלת האש

הדברת נמלים

נמלים ממינים רבים מקימות קנים במשכנות האדם לעיתים קרובות נמלים מוצאות את דרכן למזון הנמצא בארונות וכדומה ומשחיתות אותו לרוב הנמלים הגרות בבתים הן נמלים קטנות.

הדברת חרקים מעופפים

הדברת מעופפים

המעופפים, בעלי הכנף הזעירים, גורמים צער רב לבני האדם: גרד, עיקצוץ ואף זיהום. מונעים ישיבה בחצר או בגינה בכל שעות היום, ובקיצור אורחים לא רצויים.

מחפשים איך להיפטר מהמעופפים המזקים? סובלים מנמלים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם